01 Sty

Pianka EvoPoreHRC – komfort i stabilizacja

W tym tygodniu chciałabym Wam troszkę napisać o piankach szwajcarskich EvoPoreHRC. Oczywiście rzecz biorąc, tego typu materac jest dostępny u nas na salonie Pianka EvoPoreHRC, hmm?... Jest to nowa technologia produkcji materiałów, które charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością wszystkich najistotniejszych parametrów, podczas zmian temperatury i wilgotności.


Wilgoć i temperatura, wytwarzana przez nasze ciało wpływa negatywnie na właściwości pian wysokoelastycznych, lateksowych i pian PUR. Nacisk, powoduje mięknięcie pian. Czynniki te mają negatywny wpływ na funkcjonalność materaca. Sprężystość, a co za tym idzie zdolność właściwego odkształcenia, maleje w standardowych materiałach, co powoduje uczucie niewygody. W efekcie, zmniejsza się oparcie dla kręgosłupa i całego ciała, a co za tym idzie, spowalnia się proces odprężania naszych mięśni. Nowa struktura komórek w pianie EvoPoreHRC charakteryzuje się dynamicznymi i elastycznymi właściwościami. Ponadto jest ekstremalnie stabilna. Strukturalna mieszanka komórek jest lepiej odporna na wilgoć, temperaturę i wysoki nacisk.
Piana była testowana w ekstremalnych warunkach, przy wysokiej temperaturze i wysokiej wilgotności. Wyniki testów wykazały szczególną wytrzymałość piany. Podczas użytkowania nie zmienia swojej twardości. Jest bardzo elastyczna, sprężysta i przewiewna. Jest to nowy wymiar projektowania, kolejne wielkie osiągnięcie w produkcji materacy nowej generacji.

 

Swiss Adaptive

03_swiss_adaptive_plMaterac ekstremalnie stabilny. Górna i dolna warstwa wykonana jest z innowacyjnego szwajcarskiego materiału piany EvoPoreHRC, która ma zapewnić maksymalną przewiewność i nadać oczekiwany relaks.

Przejdź do produktu