01 Sty

Termo Silver – Nowość w piankach termoelastycznych

    Witam wszystkich. Nazywam się Małgorzata Kozłowska. Od 12 lat działam w branży handlowej, a od 6 lat zajmuję się sprzedażą materacy. Mój blog powstał z myślą o Was. Chciałabym abyście uświadomili sobie jak bardzo ważną rolę w naszym życiu odgrywa materac. Na moim blogu dowiecie się o najnowszych innowacyjnych, ekologicznych rozwiązaniach i technologiach, jakie mają miejsce przy produkcji naszych materacy. Jakość , higiena i niezwykły komfort.

 

 

Termo Silver – Nowość w piankach termoelastycznych

 

Organizm ludzki jest w stanie prawidłowo działać tylko w bardzo wąskim zakresie temperatur. Nawet mała zmiana temperatury ludzkiego ciała potrafi negatywnie wpłynąć na nasz organizm i może spowodować osłabienie układu immunologicznego. Idealna temperatura ludzkiego ciała to około 36,5 oC. W momencie kładzenia się do łóżka ciało wydaje nadmiar ciepła które, jest wyprodukowane przy normalnej czynności mięsni w ciągu dnia. Po zaśnięciu temperatura opada i nasze ciało musi ponownie wytwarzać ciepło. Najlepsza regeneracja występuje w najgłębszej fazie snu, kiedy funkcje fizjologiczne są ograniczone do minimum. W wydłużeniu tej fazy snu pomaga nowoczesna termoregulująca piana termo silver.

 

Dzięki nowoczesnej strukturze polegającej na zastosowaniu mikrokapsułek PCM (Phase Materials Change), piana ta pochłania ciepło wydzielane przez ludzkie ciało, i tym sposobem zostaje zachowana stała, wewnętrzna temperatura materiału. Jest to niezwykle istotne podczas użytkowania materaca, który w wyniku tego procesu osiąga zdolność do zachowania komfortu termicznego.

 

Wewnątrz piany termo silver zachodzi reakcja zmiany struktury materiału, podczas której użytkownik unika niepożądanego nadmiernego nagrzewania się piany termoelastycznej. Nasza pianka zawiera również cząstki srebra, które posiadają właściwości antybakteryjne, pozwalające użytkownikom materacy z pianą termo silver na zachowanie higieny na najwyższym poziomie.

 

Thermo Silver

03_thermo_silver_plMaterac ten posiada specjalną termoelastyczną pianę, która dzięki swoim właściwościom Thermo+Silver = ThermoSilver usuwa nadmierne ciepło gromadzące się podczas snu.

Przejdź do produktu