16 Mar

Sypialnia- ostoja relaksu i spokoju

Dla większości z nas sypialnia jest najważniejszym miejscem w całym domu. Gwarancją dobrego snu jest odpowiednio dobrane łóżko i materac.W następstwie relaksujemy się i gromadzimy energię z której korzystać będziemy nazajutrz.Jak więc urządzić sypialnię, by nie tylko spełniała te funkcje, ale była również estetyczna?

Najlepiej aby łóżko do sypialni było duże, a materac dobrany do indywidualnych potrzeb każdego z nas. Wybierając łóżko należy pamiętać, że wymiary są standaryzowane i idą w parze z wymiarami materacy.
Wybór barw, które dominować będą w naszej sypialni, zależy oczywiście od preferencji osób, które będą z niej korzystać. Warto jednak pamiętać, że niektóre kolory są w tym pomieszczeniu szczególnie mile widziane. Z jednej strony postawić można na barwy ciepłe, takie jak beże i jasne brązy, dzięki którym sypialnia stanie się niezwykle przytulna. Z drugiej jednak strony wybrać można biel, szarości oraz błękity, które działają na nas kojąco i umożliwią nam maksymalne zregenerowanie się po każdym dniu.
Drewniane łóżka do sypialni to wyjątkowe piękno naturalnej barwy oraz widoku słoi. Jest to też jeden z najstarszych i najbardziej docenianych materiałów, który wyróżnia zdrowy i ekologiczny charakter.
W naszym Salonie Snu znajdziecie różnorodne propozycje łóżek sypialnianych. W swojej szerokiej ofercie mamy łóżka drewniane,tapicerowane jak również kontynentalne. Praktycznym rozwiązaniem są również łóżka posiadające skrzynie na pościel. W ostatnim czasie cieszą się one dużym powodzeniem wśród naszych Klientów. W naszym Salonie znajdziecie także materace, stelaże oraz poduszki będące doskonałym uzupełnieniem wybranego łóżka. Wszystko to sprawi, że każdego dnia będziecie budzić się wypoczęci i pełni pozytywnej energii.
Już wkrótce dostępne również bedą w naszym Salonie wyjątkowe świece zapachowe Yankee Candle, które sprawią, że nasza sypialnia stanie się jeszcze bardziej przytulna.