01 Sty

Materac dziecięcy

Witam wszystkich czytelników, tyle już pisałam o materacach i wszyscy wiemy jaki jest to ważny czynnik, który wpływa na nasze, samopoczucie, zdrowie, a także energie na cały dzień, głównie skupialiśmy się na materacach dla dorosłych, a co z materacami dla naszych pociech?

Pozwólcie, że w kilku słowach napisze wam jak ważny jest materac od pierwszych dni życia dla naszego dziecka! Pamiętajmy, również, że dobry materac wpływa na stan kręgosłupa w przyszłości, zadbajmy więc o to aby był on przewiewny, nie powinien być za twardy. Bardzo ważne jest aby dopasował się pod maluchem, wystarczy jak lekko ugnie się pod naciskiem dziecka, proszę zwrócić uwagę, aby dziecko nie zapadło się zbyt mocno!!! Wybieramy materace z atestami, oraz najlepiej wykonane z naturalnych pian, antyalergiczne, oraz antygrzybiczne, ze zdejmowanym pokrowcem z możliwością prania, aby zachować jak najwyższa higienę a także bez stref twardości, proszę kierować się tym, że dobrze dobrany materacyk zaowocuje w przyszłości, więc zadbajmy oto aby nasz potomek od pierwszych chwil, życia wysypiał się zdrowo i wygodnie.

 

racujących ortopedycznych punktów zaoferuje nam uczucie maksymalnej wygody, która przynosi radość ze snu. A przecież o to nam wszystkim chodzi, prawda? Jednak tego typu materace posiadają również wady, i już piszę jakie… Materac kieszonkowy jest głośny, z czasem sprężyny wychodzą z otuliny i w pewnym stopniu jest to odczuwalne przez użytkownika. Chłonie kurz i roztocza. Dlatego odradzam go alergikom. W przyszłym tygodniu opowiem wam kilka ciekawostek o stelażach, także pozdrawiam Was cieplutko i do zobaczenia.