01 Sty

Biogreen – prawdziwa bio piana na rynku

Witam Was moi drodzy. Za oknem szarówka i mgła, więc przyszła pora, aby przenieść się na chwilę w dającą wytchnienie naturę. Przedstawię Wam w skrócie, moje ulubione piany; Biogreen i Viscogreen. Dlaczego? Bo wszyscy dziś stawiamy na eko i naturę!

 

Piana Biogreen jest najlepszym przykładem na to, że połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami jest możliwe w produkcji materaców. Kombinacja ta nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również wnosi odrobinę przyrody do naszych sypialni. Co jest bardzo ważne, bo przecież Wszyscy spędzamy tam mnóstwo czasu. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny, czyli olej rycynowy, który już od wielu lat jest wykorzystywany w farmaceutyce. Piana Biogreen jest nawilżona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwidując roztocza i bakterie, a zarazem nadaje materacom charakterystyczny aromat. Natura, którą wprowadziliśmy do naszych materacy pomaga stworzyć klimat zdrowego i spokojnego snu.

Piana Viscogreen to naturalna termoelastyczna piana, która również została wyprodukowana na bazie oleju rycynowego. W porównaniu ze zwykłą termoelastyczną pianą oferuje ona Nam większy komfort i jest ekologiczna dla środowiska. Viscogreen ze swą nadzwyczajną elastyczną strukturą lepiej dopasowuje się do kształtu ciała i szybciej reaguje na zmiany temperatury podczas nacisku, dzięki czemu sprawniej dopasowuje się do zmiany pozycji w czasie snu. Posiada znakomite właściwości regeneracyjne i antybakteryjne. Materace Bio są  przeznaczone dla użytkowników, którzy cenią sobie ekologie oraz komfortowy sen. Oczywiście zapraszam Was wszystkich do naszego salonu, można przyjść, położyć się i zaczerpnąć odrobinę natury.