• thumb_img source_img

Kołdra Saide Satin

1 Opinie Add your review

Product Availability : Na zamówienie

Salesprice with discount
Sales price 469,00 zł
Discount

Luksusowa kołdra letnio-jesienna o doskonałych parametrach użytkowych oraz najwyższym stopniu lekkości i przytulności.

Rozmiar
3-5d.gif

Luksusowa kołdra letnio-jesienna o doskonałych parametrach użytkowych oraz najwyższym stopniu lekkości i przytulności.
Cechą główną kołdry jest najwyższej jakości lekkie i puszyste wypełnienie z oryginalnego, świeżego jedwabiu naturalnego (100%) pochodzącego z selektywnie dobranych upraw dbających o najwyższe parametry surowca. Jedwab jest obrabiany w zakładzie produkcyjnym Paradies według specjalnej procedury w celu nadania mu odpowiedniej puszystości i sprężystości, której w naturalnej postaci nie posiada.
Luksusowe wypełnienie zostało opatrzone równie ekskluzywnym pokryciem wykonanym z satyny w naturalnym kolorze bawełny (odcień pośredni miedzy bielą a ecri). Tkanina posiada dodatkowo wykończenie „Aloe Vera”, polegające na poddaniu jej działaniu wyciągu z aloesu, które nadaje delikatny i przyjemny „chwyt” tkaninie oraz pozytywne dla skory właściwości.
Od konkurencji odróżnia nas produkcja zlokalizowana w Niemczech, prowadzona według sprawdzonych, najwyższych standardów niemieckich oraz dobór materiałów tylko najwyższej jakości.

Tylko czyszczenie chemiczne, wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych
Tkanina: 100% bawełna
Wykończenie: Aloe Vera
Kolor: biel naturalna (ecri)
Wypełnienie: 100% jedwab
Waga wypełnienia: 220 g/m2

Array