• thumb_img source_img

Kołdra Basic

1 Opinie Add your review

Product Availability : Na zamówienie

Salesprice with discount
Sales price 209,00 zł
Discount

Najlepiej sprzedająca się kołdra na polskim rynku. O jej popularności decyduje wysoka jakość materiałów, solidne wykonanie oraz korzystna relacja ceny do jakości.

Rozmiar
48h.gif

Najlepiej sprzedająca się kołdra na polskim rynku. O jej popularności decyduje wysoka jakość materiałów, solidne wykonanie oraz korzystna relacja ceny do jakości.
Wypełnienie „Paradies Fill Comfort” wykonano z wysokiej klasy włókna poliestrowego, charakteryzującego się dużą sprężystością i trwałością. Jednorodne runo poliestrowe nie ulega rozwarstwianiu, przecieraniu ani przemieszczaniu się. Wysoką puszystość potwierdza fakt, że ponad 98% objętości kołdry to powietrze, a tylko 1-2% to „obejmujące” je włókna. Kołdra pikowana.
Pokrycie wykonano z delikatnej tkaniny Supranesse o matowym, białym kolorze. Jest puszysta w dotyku, ma przyjemny chwyt i dobrze się układa.
Cechą charakterystyczną kołdry jest znikoma higroskopijność, czyli zdolność do gromadzenia wilgoci; oznacza to, że pod względem szybkości odprowadzania wilgoci kołdra ta nie ma sobie równych. Ponadto ma doskonałą przepuszczalność powietrza dzięki czemu stwarza świeży i suchy klimat snu.

Higiena:

Prać w temp. 40°C przy użyciu delikatnego detergentu (1/3 normalnej ilości). Odwirowywać na maksymalnej prędkości, suszyć na najwyższej temperaturze, w razie potrzeby dosuszyć na wolnym powietrzu.

Program prania „Syntetyki”.

Specyfikacja
Poszycie; 65% poliester / 35% bawełna
Wykończenie: Aloe Vera
Kolor: biel
Wypełnienie: Paradies Fill Comfort (100% poliester)
Gramatura: 400g/m2

Array